Про нас - Dniprohair

Про нас

10 років на ринку України. Ми працюємо для вас

Волосся вже багато століть підкреслюють красу і жіночність, вони є символом сили і можуть створити оригінальний і неповторний образ, а змінивши зачіску, жінка можемо помінятися сама і змінити своє життя. Саме тому індустрія краси і перукарські послуги настільки популярні. І, щоб стати по-справжньому красивою, необхідно звертатися до майстрів, а вони повинні використовувати тільки найкращі матеріали. Фабрика DNIPROHAIR - це досвідчені професіонали, які виробляють високоякісні матеріали для нарощування та надають послуги освітлення волосся. Ми працюємо для вас.

Фабрика Dniprohair

DNIPROHAIR - це професіонали своєї справи, які не просто знають всі тонкощі своєї роботи, але дуже відповідально підходять до кожного завдання, готові вкласти всі зусилля і душу. Ми постійно вдосконалюємось, вивчаємо нові технології роботи, а до виробництва допускаються виключно досвідчені майстри. Вся техніка, обладнання та пристрої на потужностях DNIPROHAIR найсучасніші, щоб на виході ви отримали виключно якісні матеріали. Ми піклуємося про свою репутацію, тому будьте впевнені, що тут ви можете замовити волосся, які відрізняються міцністю і красою.

Спеціалізація фабрики
Власне виробництво

Ми самі виготовляємо все волосся, які продаємо. Все, що потрібно для нарощування волосся в вашому салоні або перукарні, можна знайти в нашій компанії. Завдяки наявності власного обладнання і матеріалів, ми в будь-який момент готові надати кращу продукцію за найбільш оптимальною вартістю. Виробництво на фабриці DNIPROHAIR - це поєднання професіоналізму наших фахівців, безпеки всіх речовин (особливо засобів для освітлення і кератину для капсулювання волосся) і якості продукції, що випускається. Ви точно залишитеся задоволені, а ваші клієнти будуть в захваті.

Наша мета:

Знайти індивідуальний підхід
до кожного клієнта

100% натуральне волосся

Ми не працюємо з штучним волоссям і в будь-якому виробництві використовуються виключно високоякісні 100% натуральне волосся. Застосовуються тільки "слов'янські волосся", тобто в процесі роботи над природними волоссям не використовуються агресивні речовини або небезпечні матеріали, які потім надають неприродного блиску, а через кілька тижнів взагалі псуються. Слов'янські волоссяся, які можна замовити в нашій компанії DNIPROHAIR відрізняються натуральним зовнішнім виглядом, розкішним відтінком, красою і стилем. Крім того, в процесі робіт над волоссям не використовується силікон.

Більше 200 відтінків
Асортимент

У нас можна вибрати не просто різні типи продукції, але і знайти волосся, які підійдуть під індивідуальні особливості. Наші майстри можуть освітлити волосся до будь-якого відтінку, підготувати такий матеріал, який буде неможливо відрізнити від основних волосся під час нарощування. DNIPROHAIR надає пасма і зрізи різної довжини і структури. Зараз на складі є понад 1000 кг готової продукції, серед якої ви точно підберете те, що вам потрібно або наші майстри оперативно виготовлять її.