Виробництво натурального волосся для нарощування в Dniprohair

Виробництво волосся для нарощування


Звичайно, кожна жінка хоче бути красивою, а одним з основних символів краси завжди вважали пишне волосся. І якщо у дівчини від природи немає такої зачіски, то кращим рішенням буде скористатися процедурою нарощування. Але те, наскільки гарними і розкішними будуть нарощені волосся залежить не тільки від умінь майстра, а в першу чергу від якості матеріалів. Компанія DNIPROHAIR - це виробник сучасних волосся для нарощування кращої якості. Ми пропонуємо на вибір великий асортимент товарів, волосся різного забарвлення, які можна застосовувати для різних методик нарощування.

Виготовлення волосся - це трудомісткий процес, який вимагає від фахівців досвіду, вмінь, наявності якісних матеріалів і сучасного обладнання. Складність в тому, що найдрібніша проблема, помилка під час виробництва точно позначиться на тому, як після нарощування будуть "носиться" волосся - наскільки довго це буде і як вони будуть виглядати на рідних волоссі. Саме виготовлення складається з декількох етапів. Спочатку відбувається обробка, коли натуральне волосся очищаються і сортуються, їх збирають в пасма. Фахівці вичісують матеріал за допомогою техніки, після чого передають волосся для подальшої обробки. На цьому етапі випускають зріз волосся для майстрів, які працюють з основним матеріалом. Потім виробництво волосся ділиться на кілька різних типів: капсулирование, на стрічки, шпильки або Треси або ж освітлення. Капсулювання полягає в тому, щоб на край волосся в пучку закріпити кератіновую капсулу з використанням спеціального обладнання, завдяки чому потім можна буде виконати сучасне нарощування. У виробництві волосся на стрічках використовують поліуретан, який потім буде клеїтися на рідні волосся, а на шпильках завдання в тому, щоб локони закріпити на маленькі шпильки. За допомогою ТРЕССА можна швидко створити для жінки оригінальну і розкішну зачіску, тому що тут тканинна основа.

Чим товари фабрики DNIPROHAIR відрізняються від тих, які можна купити в звичайному косметичному магазині? Безумовно, є й інші компанії з виготовлення натуральних волосся, але потрібно розуміти, що один товар іншому ворожнечу. Для створення зачіски, яка буде виглядати природно і натурально, необхідно використовувати тільки якісні матеріали. DNIPROHAIR випускає кращі волосся для нарощування або інших цілей. У процесі виробництва використовуються тільки натуральне волосся європейського типу (вони тонкі, що дозволяє створювати будь-які зачіски, шовковисте і м'які на дотик). Вони проходять обробку, при якій не застосовують небезпечних речовин, щоб не пошкодити волосся, тому вони залишаються міцними і блискучими. Ми не використовуємо ніякого силікону, щоб не обтяжувати матеріал. Всі речовини для освітлення повністю безпечні і не викликають алергій, а після цієї процедури волосся обробляють кондиціонером і захисними засобами. Сучасна техніка, яка використовується під час виробництва натурального волосся, теж максимально щадна до кожного волоска, а наші майстри піклуються про те, щоб ви отримали тільки кращі матеріали. DNIPROHAIR - це поєднання якості, зручності і доступною вартості.