Промислове освітлення волосся в Dniprohair

Промислове освітлення волосся

Повний виробничий цикл

Кожна жінка хоча б раз у житті змінювала колір зачіски або саму стрижку, а за такими послугами краще звертатися до професіоналів. За останні роки більш популярними стали природні довге волосся, тому й інтерес до нарощування виріс. Але часто трапляється, що купуючи матеріали одного тону, хочеться отримати більш світле волосся для натуральної зачіски або оригінальної задумки майстра. Відповідно послуга промислового освітлення волосся і користується таким попитом. Отримати красиві і доглянуті натуральні прояснені волосся, замовити промислове освітлення можна в компанії DNIPROHAIR.

Що отримують клієнти DNIPROHAIR?

  • Якісні зрізи натурального волосся. Готовий матеріал можна використовувати для ваших цілей, наприклад, підготувати капсульні пасма для нарощування.
  • Низькі втрати сировини. Часто під час освітлення втрачається близько половини ваги, особливо якщо спочатку був неякісний матеріал і агресивні речовини, але ми гарантуємо мінімальні втрати.
  • Не використовуються небезпечні речовини, які можуть спалити або пошкодити волосся. Структура кожного волоска зберігається, він отримує живий, з натуральним кольором і блиском.
  • Послуги промислового освітлення надаються за доступною вартості. Їх виконують досвідчені майстри на найсучаснішій техніці.

Промислове освітлення волосся - це складний і трудомісткий процес, яким повинні займатися тільки фахівці. Під час роботи використовується спеціальне обладнання та інструменти, якісні матеріали та засоби для фарбування. Наша компанія DNIPROHAIR давно займається такими техніками підготовки волосся, тому ми знаємо всі тонкощі і особливості процесу. Спочатку виконується вичісування короткого підшерстя і піднімаються з'їхали волосся. Щоб вони міцно трималися на підставі, волосся прошивають рядками, фіксують їх. Потім відбувається протруювання, і безпосередньо процедура освітлення до потрібного відтінку. Так як використовуються повністю натуральне волосся, то після фарбування, потрібно використовувати промисловий кондиціонер для більш розкішного вигляду. Майстри розчісують і сушать волосся, знімають фіксацію і виконують перетяжку. Все - красива пасмо готова!

Займатися самостійною підготовкою волосся, виконувати фарбування і освітлення пасм досить проблематично і складно. Це пов'язано не тільки з тим, що потрібно мати професіоналів, які мають такий досвід роботи, але і з покупкою дорогого устаткування. Сучасна техніка має високу вартість, так само стосується і високоякісних засобів для освітлення волосся, а навчання персоналу всім тонкощам може обійтися ще дорожче. Тому найкращим рішенням буде купувати готові зрізи у спеціалізованій компанії DNIPROHAIR. Ми швидко підготуємо розкішне волосся потрібного вам відтінку, які буде виглядати здоровими і доглянутими, що відмінно підійде для трессірованія або капсуляції, і подальшого нарощування.