Голлівудське нарощування волосся в Дніпрі | Dniprohair

Голлівудське нарощування волосся

Голлівудське нарощування волосся - один з найперших способів нарощування, активно використовуваний раніше в кіноіндустрії. Даний метод дозволив актрисам виглядати в кадрі більш природно і гармонійно.

голливудское наращивание волос голливудское наращивание волос днепр

Голлівудське нарощування волосся дуже популярно, і на те є чимало причин:

  • можливість фарбувати, укладати, мити, завивати, використовуючи для догляду кошти за фарбованим волоссям;
  • багаторазовість застосування волосся при високій якості матеріалу;
  • можливість мати у своєму розпорядженні пасма у особи, що надає максимальну природність;
  • відсутність обмежень на відвідування лазні, сауни, басейну, застосування косметичних засобів для волосся;
  • волосся не сплутується і не вичісують.

 

Голлівудське нарощування волосся в Дніпрі

Це один з найбільш сприятливих і надійних способів подовження волосся. Виділяється він відсутністю фіксації пасом за допомогою капсул, скотча, клею. Замість цього нарощування волосся здійснюється на плетені коси, до яких спеціальними нитками кріпляться Треси. Фіксація і зняття локонів при цьому здійснюється дуже швидко.

Пришиті до прикореневих кісок локони не будуть сповзати, викликати дискомфорт і залишатимуться абсолютно непомітними. Також нарощування волосся голлівудське не вимагає особливого догляду. Досить здійснювати корекцію раз в пару місяців або в міру необхідності.

 

Голлівудське нарощування від DNIPROHAIR

Але даний фактор сильно залежить від якості волосся, використовуваних для процедури нарощування. Тому ми рекомендуємо вам купувати накладне волосся тільки в спеціалізованих магазинах, наприклад, в DNIPROHAIR. Ми пропонуємо величезний асортимент натуральних слов'янських волосся високої якості за прийнятною ціною, а також можливість пройти навчання нарощування волосся. В наявності пасма з різною структурою і відтінками.

Ціна на голлівудське нарощування волосся може відрізнятися через вибору довжини і структури волосся, а також професіоналізму майстра.