Мікрокапсульного нарощування волосся в Дніпрі | Dniprohair

Мікрокапсульного нарощування волосся

Нарощування волосся капсульне мікрокапсульного увібрало в себе, мабуть, кращі якості всіх технологій і користується зараз неймовірним попитом. Мікрокапсульного нарощування волосся в Дніпрі дозволяє швидко і легко стати володаркою локонів будь-якого обсягу і довжини, які практично неможливо відрізнити від натуральних на дотик і на вигляд волосся.

Даний інноваційний метод підходить тим, хто:

- бажає приховати нестачу волосся на голові в області чола, проділу, скронь, позбутися від залисин;

- володіє від природи рідкісними і тонкими волоссям з мінімальним об'ємом.

 

Мікрокапсульного нарощування волосся в Дніпрі

Нарощування волосся в останні роки стало надзвичайно затребуваною процедурою. Тому технології та способи нарощування регулярно удосконалюються і стають все більш безпечними та комфортними для справжніх волосся.

Процедура передбачає кріплення тонких пасом до свого волосся за допомогою крихітних нанокапсул біля коріння. Вони практично непомітні і не завдають жодного дискомфорту, як і голлівудське нарощування волосся. Результату вистачає на кілька місяців до корекції, поки помітно не відросте власне волосся.

Ціна мікрокапсульного нарощування волосся залежить від кількості пасом і довжини волосся, тому вирішується індивідуально з майстром.

 

Переваги та особливості мікрокапсульного нарощування волосся

При мікрокапсульного нарощуванні ви можете сміливо робити зачіски, випрямляти, завивати і фарбувати волосся, купатися в морі і засмагати, відвідувати сауну та інше. Тобто нарощування мікрокапсулами не має особливих обмежень і не вимагає значного догляду, як помилково вважають багато.

Головне в цій процедурі вибрати якісні натуральні волосся від надійного постачальника, яким є компанія DNIPROHAIR. У нас ви знайдете волосся для нарощування з мінімальною обробкою і максимальним збереженням структури волосся. При необхідності здійснюємо освітлення і виготовляємо вироби з волосся високої якості, замовити які можна в нашому інтернет-магазині.