Нарощування волосся в Дніпрі - наростити волосся в Dniprohair

Нарощування волосся в Дніпрі

Послуги нарощування волосся в Дніпрі користуються великою популярністю, так як це простий спосіб отримати шикарний об'єм шевелюри і довжину протягом декількох годин. Природно результат всієї процедури багато в чому залежить не тільки від професіоналізму майстра, але і від якості матеріалів. Для цього повинні використовуватися тільки добірні природні локони волосся. DNIPROHAIR спеціалізується на виробництві волосся для нарощування найкращої якості.

наращивание волос наращивание волос днепр наращивание волос цена наращивание волос цены наращивание волос наращивание волос днепр

Популярні техніки нарощування волосся

  • Гарячий італійський спосіб - кріплення пасм здійснюється за допомогою плавленого кератину.
  • Стрічкове нарощування - користується великою популярністю серед холодних методик. Це досить щадна процедура, при якій пасма кріпляться до волосся за допомогою клейового скотча. Процедура триває хвилин 40 і не вимагає спеціальних пристосувань. Виглядає таке нарощування дуже ефектно і підходить для додавання густоти волосся.
  • Трессовое нарощування - здійснюється за рахунок плетіння косичок біля коріння, до яких пришиваються Треси. Природні волосся при цьому не страждають, але міняти Треси потрібно досить часто - кожні півтора місяця.
  • Нарощування волосся на коротке волосся також можливо. Допустима вихідна довжина при цьому варіюється в залежності від застосовуваної технології. Одним з популярних методів є мікрокапсульного нарощування, що дозволяє працювати з довжиною в 5 см.

Якщо ви не знаєте де знайти природні слов'янські волосся високої якості для нарощування, то ви можете звернутися в наш інтернет-магазин пастижерних виробів DNIPROHAIR в Дніпрі. Нарощування волосся за ціною відрізняється в залежності від обраного гарячого або холодного методу.

Корекція бажана кожні три місяці. При цьому опущені за рахунок зростання свого волосся нарощене пасма знімаються і прикріплюються знову до коріння.

Один комплект волосся може перенаращіваться до п'яти разів.

Скільки коштує нарощування волосся - питання цікавить багатьох, і як ви розумієте, питання ціни залежить від обраного методу, довжини і якості волосся для нарощування. А купити найкращі зрізи слов'янського волосся можна на сайті DNIPROHAIR, де представлений каталог продукції.

Також у нас є такі види нарощування:

  • капсульне нарощування волосся
  • холодне нарощування волосся
  • голлівудське нарощування волосся