Промислове капсулювання волосся в Dniprohair

Промислове капсулювання волосся в

Капсулювання волосся - це один з найпоширеніших методів підготовки матеріалу для нарощування в салонах. Суть в тому, щоб на прядки вагою до 1 грама за допомогою спеціального обладнання закріпити кератіновую капсулу. Пізніше вона буде фіксуватися на коренях волосся з використанням салонної техніки нарощування. Сучасні перукарні обов'язково повинні мати в наявності високоякісні матеріали, щоб виконати послугу на найвищому рівні. Фахівці компанії DNIPROHAIR нададуть вам кращі волосся з якісними капсулами для послуги нарощування.

Вигоди послуги капсулирования волосся від DNIPROHAIR

  • Високоякісний кератин. Ми самі контролюємо якість всіх матеріалів, а весь кератин проходить перевірку, тому можемо запропонувати виключно безпечні товари.
  • Тільки натуральне волосся. У виробництві використовуються тільки 100% натуральне волосся, які виглядають розкішно і красиво.
  • Професіоналізм. Над кожною прядкою волосся для капсульного нарощування працюють досвідчені майстри і використовується сучасне обладнання, тому ви отримаєте міцні матеріали.
  • Великий асортимент. Ми пропонуємо широкий вибір кольорів, довжини та інших особливостей волосся, які будуть виглядати так само, як і основні волосся у клієнта.

Нарощування волосся "італійським методом" стало особливо популярно за останні роки. Перевага в тому, що якщо послугу нарощування виконують майстри, то все проходить досить швидко, і при цьому волосся виглядає красиво і натурально. Жінки і іноді навіть чоловіки віддають перевагу саме такий спосіб нарощування, тому що він дозволяє розчісувати волосся, до відчуття маленьких капсул швидко звикаєш, а також радує клієнтів і вартість послуг. Крім того, за умови правильного використання методик холодного або гарячого нарощування, капсульні волосся відрізняються повною безпекою і великою міцністю. Вони можуть відмінно утримуватися місяцями на основних волоссі, не викликають ніякої ламкості або випадання. У порівнянні з іншими видами нарощування, цей вважається одним з найсучасніших, якісних і зручних.

У будь-якому випадку неможливо буде заздалегідь закупити всі необхідні матеріали для нарощування, якщо ви вирішили відкрити свій салон, перукарню або недавно почали надавати послугу. Головна складність в тому, що не можна передбачити колір і структуру волосся у клієнта, адже необхідно підлаштовуватися під індивідуальні особливості. Трапляється, що колір капсул повинен відрізнятися від кольору пасом, на які його закріплюють, тому що у жінки в коренях інший відтінок або там фарбоване волосся. Тому необхідно постійно замовляти якісні матеріали у фахівців, які надають послугу промислового капсулирования натурального волосся. DNIPROHAIR завжди допоможе вам вирішити будь-яке питання і в найкоротші терміни виготовить необхідні товари з урахуванням всіх вимог.