Навчання нарощування волосся в Дніпрі | Dniprohair

Навчання нарощування волосся

Нарощування волосся — одна з найпопулярніших б'юті-послуг. Компанія Dniprohair пропонує вам курси нарощування волосся від кваліфікованих фахівців з величезним досвідом роботи. У нас ви зможете отримати теоретичні знання, а головне — відпрацювати й закріпити отримані навички на практиці.

обучение наращиванию волос обучение наращиванию волос днепр обучение по наращиванию волос
Навчання включає:
  • отримання теоретичної бази за різними технологіями нарощування волосся (холодне, стрічкове, голлівудське, мікрокапсульне, гаряче, капсульне);
  • практичні заняття на манекенах для закріплення отриманих навичок;
  • видачу диплома Dniprohair;
  • отримання рекомендацій щодо підготовки клієнта, протипоказань, терміну носіння, вибору матеріалів для нарощування волосся, догляду, корекції і зняття нарощених пасм.

Записатися на курси і отримати всю додаткову інформацію щодо курсів нарощування волосся, ціни і тривалості ви можете за телефоном, вказаним у розділі «Контакти» або замовивши зворотний дзвінок.

 

Навіщо потрібні курси нарощування волосся

Технології нарощування волосся продовжують удосконалюватися, і нині з'являються нові й  більш сучасні методи надання локонам потрібної довжини і об'єму.

Тому робити нарощування тільки за однією технологією вкрай непрофесійно, так як всі клієнти індивідуальні, зі своєю структурою волосся і типом шкіри голови.

Наприклад, при високій чутливості шкіри голови у клієнта слід використовувати спрей з натуральними складовими на основі відварів натуральних трав і ні в якому разі не робити нарощування методом пришивання до локонів тресів.

В такому випадку необхідно подовжувати волосся за допомогою технології мікронарощування (холодне нарощування) або капсульного нарощування. Також популярною процедурою є стрічкове нарощування волосся.

Деяким клієнтам потрібні процедури з відновлення волосся. І це лише невелика частина нюансів, які розкриваються під час відвідування курсів підвищення кваліфікації в Дніпрі від Dniprohair.

 

Навчання по нарощуванню волосся в Дніпрі

Головним завданням майстра є висока якість роботи, що забезпечує в майбутньому йому позитивні рекомендації. Тому курси нарощування волосся в Дніпрі — ідеальний спосіб поліпшити свій професіоналізм і знайти більше клієнтів.

Наші фахівці запропонують вам за доступною ціною курси нарощування волосся з широким спектром технік, а також розкажуть, як створити ідеальний образ, зберегти здоров'я і красу волосся, нададуть рекомендації щодо догляду за нарощеними пасмами.

Програма підвищення кваліфікації містить як теоретичні, так і практичні знання з методики мікрокапсульного, гарячого, холодного, стрічкового, капсульного і голлівудського нарощування.

Навчання проходить на наших матеріалах — слов'янському волоссі Luxury. Після навчання видаємо диплом Dniprohair. Записатися на курси підвищення кваліфікації і отримати всю додаткову інформацію ви можете за телефоном або через форму зворотного зв'язку.