Гаряче нарощування волосся в Дніпрі | Dniprohair

Гаряче нарощування волосся

Послуга гарячого нарощування волосся в Дніпрі - популярна і відносно недорога послуга, яку може собі дозволити практично кожна дівчина, яка мріє про шикарному обсязі і довжині. Тепер немає потреби відрощувати роками локони, витрачаючи безліч засобів для їх харчування і зростання, адже сучасні методи дозволяють отримати бажаний ефект всього за кілька годин.

горячее наращивание волос наращивание волос горячее горячее наращивание волос днепр

Переваги гарячого нарощування:

  • підходить під будь-який тип і довжину волосся;
  • пасма з 1 нарощування волосся можуть застосовуватися багаторазово;
  • тривалий термін носіння;
  • не вичісують;
  • непомітні на волоссі і не доставляють дискомфорт;
  • капсули не псуються від високих температур.

 

Гаряче нарощування волосся в Дніпрі

Нарощування волосся гаряче, як і холодне, переслідує одну і ту ж мету - надати волоссю довжини і об'єму, але методи ці дещо відрізняються, і кожен з них має свої плюси і мінуси.

Суть гарячого нарощування полягає в термічному впливі на склад, що прикріплюється до волосся біля коріння. Метод відрізняється неймовірною міцністю і прекрасним візуальним ефектом.

Розпізнати нарощування при гарячої технології складніше, ніж при холодній, чим і обумовлена ​​величезна популярність гарячого нарощування волосся, ціна якого до того ж вельми прийнятна.

Звичайно, зважаючи на наявність термічного впливу, така процедура вважається трохи менш щадною для власного волосся, на відміну від технік, при яких нагрівання не потрібне, наприклад холодне нарощування волосся, але ефект, що при цьому отримується.

Замовити волосся на капсулах з італійським кератином за доступною ціною можна в нашому магазині DNIPROHAIR з доставкою по всій Україні.

 

 

 

Види гарячого нарощування волосся

Гаряче нарощування робиться переважно за двома основними технологіями:

1. Нарощування по англійській методикою - здійснюється із застосуванням розплавленої смоли, тон якої підбирається під локони. Затверділа смола формує міцне кріплення, але відгуки вказують на досить швидке руйнування таких капсул і сильне вичісування пасом. Корекція при цьому вимагає чимало часу, адже капсула спочатку розм'якшується, а потім забирається розколеними щипцями. Пасма доводиться формувати і повторно нарощувати.

2. Італійське нарощування - виконується з кератіновимі мікрокапсулами. Їх наносять за допомогою термощіпцов, швидко розігрівають капсули до необхідної температури. Даний процес більш вдосконалений, а результат виходить більш довговічним і натуральним. А застосування якісних натуральних слов'янських волосся на капсулах виробництва компанії DNIPROHAIR, дозволяє таке волосся легко розчісувати, фарбувати, завивати, випрямляти, укладати, багаторазово коректувати і не застосовувати для догляду спеціалізовані средства.Горячее нарощування волосся в Дніпрі