Правила догляду за нарощеним волоссям Dniprohair

Правила догляду за нарощеним волоссям

грудень 2019

Головною особливістю донорських волосся є те, що вони не отримують додаткового підживлення, як це відбувається з натуральними волоссям. Тому догляд за нарощеним волоссям є обов'язковим моментом для будь-якої дівчини, яка бажає, щоб зачіска виглядала природно і вражала оточуючих своїм обсягом і шовковистістю локонів.

Поради по догляду за нарощеним волоссям

Експерти рекомендують користуватися засобами по догляду за жирним волоссям, щоб зберегти текстуру і міцність фіксації додаткових локонів. Якщо скористатися складом для сухих пасом, то локони стануть більш слизькими, що негативно позначиться на якості кріплення. Гарною ефективністю володіють бессульфатные миючі засоби. Влітку і взимку варто користуватися відповідними масками. Кращим вибором стане склад, призначений для інтенсивного живлення. З його допомогою вдається зволожити структуру волосся і забезпечити його всіма необхідними мікроелементами. Маску слід наносити на всю довжину локонів, уникаючи кореневої зони.

Правильне миття нарощеного волосся

Перший догляд можна провести через 2 дні після нарощування волосся. Виконувати миття слід вертикально. Не потрібно закидати голову під час миття, це запобіжить сплутаність. Щоденний догляд експертами не рекомендований, так як він підвищує зношування стрічок і капсул.

Правила миття виглядають наступним чином:

  • розчісування волосся гребенем з дрібними зубцями;
  • рясне змочування волосся теплою водою;
  • дбайливе нанесення шампуню на волосся, попередньо розмішавши його з водою;
  • під час миття виконувати масажні рухи;
  • ретельно змивати засіб для догляду з волосся.

Якщо після завершення процедури використовуються кондиціонери, то склад не повинен потрапити на зону фіксації донорських пасм.

Як потрібно сушити і розчісувати нарощене волосся?

Якщо лягти спати, не висушивши волосся, то вранці шевелюра виявиться сплутаною. Слов'янські волосся для нарощування дозволяють скористатися феном, якщо встановити його в режим холодного повітряного потоку. Сушити голову можна і традиційним способом, але для цього може знадобитися значно більше часу.

Ні в якому разі не варто розчісувати волосся на тресс, поки вони не висохли. Обов'язково дочекайтеся моменту, коли голова буде сухою, після чого скористайтеся гребінцем і проведіть нею по локонам від кінчика до кореня. Одна рука буде використовуватися для утримання гребінця, а друга дозволить притримувати волосся біля кореня. Розчісувати волосся слід кожні 3-4 дні, щоб виключити їх сплутування.

Укладання нарощеного волосся

Засоби для догляду за нарощеним волоссям можуть включати в себе плойку або праску, якщо їх температура не перевищує 230 градусів. Під час укладання важливо, щоб поверхня інструменту не торкалася місця, де пасма кріпляться до натурального волосся. Якщо під час укладання використовується термічний захист, то вона не повинна потрапляти на капсули. Виробник Dniprohair не рекомендує вибирати тугу укладку, оскільки натяг здатний привести до ослаблення кріплень.

Чого не слід робити з нарощеним волоссям?

Після процедури краще не відвідувати сауну, щоб уникнути деформації клею і капсул. На час використання додаткових пасом варто рідше проходити теплові процедури. При відвідуванні басейну обов'язково використовуйте шапочку.

Правильний догляд за нарощеними волоссям дозволить насолоджуватися зачіскою протягом декількох місяців. Наші фахівці завжди раді допомогти вибрати відповідні волосся для нарощування і виконають всі процедури грамотно і оперативно.