Догляд за перукою з натурального волосся: поради та рекомендації

січень 2022

Створити ідеальний образ легко, якщо скористатися при цьому сучасними рішеннями. Наприклад, для надання волоссю необхідної довжини та об'єму можна скористатися перукою. Найбільш якісні вироби отримують завдяки використанню натурального волосся, яке відрізняється бездоганним зовнішнім виглядом. На практиці якісна перука з натуральних локонів дуже складно відрізнити від справжніх пасм.

Щоб якісні перуки ще довше зберігали свій привабливий зовнішній вигляд, достатньо скористатися простими рекомендаціями щодо догляду за ними. У цьому випадку перука служитиме кілька сезонів, не втрачаючи своєї естетичної складової.

Як мити перуку з натурального волосся?

Натуральні перуки представлені на ринку у великій різноманітності, тому догляд за ними здійснюється за відпрацьованою схемою, де кожен етап детально опрацьовано. Залишається лише звикнути до специфіки процедур та виконувати їх відповідно до приписів. Почати слід з того, як мити слов'янське волосся. Експерти рекомендують проводити цю процедуру кожні кілька місяців. Якщо дівчина регулярно вдається до укладання, то мити перуку потрібно значно частіше, оскільки вона швидше забруднюватиметься. Обробляти перуки рекомендується лише нейтральними косметичними засобами.

Збираючись вимити локони перуки, слід розчесати пасма, що сплуталися, скориставшись для цього гребенем. Перуку слід намочити теплою водою. Пам'ятайте, що натуральні локони перуки погано переносять миття у гарячій воді, тому оптимальним варіантом буде використання рідини кімнатної температури. Під час миття не слід вдаватися до кругових чи різких рухів. Слід ретельно промити області, що стосуються відкритих ділянок шкіри, наприклад, лоба або потилиці. Вони більше схильні до накопичення поту і забруднень.

Мити перуку з натурального волосся слід до того моменту, поки шампунь не буде видалено з локонів. Також під час догляду можна користуватися засобами для живлення та зволоження волосся:

  • кондиціонер;
  • ополіскувач;
  • бальзам.

Наносити засоби для догляду волосся потрібно плавно. За необхідності їх слід змивати теплою водою. Щоб усунути зайву рідину, перуку можна загорнути у рушник. Відразу слід відмовитися від ідеї викрутити перуку - у цьому випадку виріб отримає серйозні пошкодження, що прискорюють його зношування. Натуральне волосся відрізняється високою ціною, тому експерти не рекомендують економити на засобах догляду за виробом. Найкращим вибором стане шампунь із середньої цінової категорії, який відрізняється нейтральним рівнем pH.

Як сушити та укладати перуку з натурального волосся?

Виготовлення перуки з натурального волосся є складним процесом, що впливає на його вартість, тому правильний догляд дозволить уникнути додаткових витрат у використанні виробу. Для сушіння перуків рекомендується користуватися махровими рушниками, а також виставляти спеціальну підставку після сушіння. Природне сушіння є ефективним та безпечним методом, якщо дотримується кімнатний температурний режим. В окремих випадках допускається використання фена, якщо немає можливості швидко привести перуку в оптимальний стан.

Процес розчісування перуки проводять у певній послідовності. Починати слід з кінців волосся, не торкаючись основи. Для розчісування слід користуватися гребенем. Займатися розчісуванням локонів слід лише після повного висихання. Для даної процедури слід вибрати гребінець з рідкісними зубами. Це дозволить усунути ковтуни, не заплутуючи волоски. Укладання здійснюють за допомогою косметики для слабкої фіксації. Краще не вдаватися до допомоги прасок, якщо це можливо. Замінити їх можна на бігуді.

Бережне носіння перуки - запорука безпеки його привабливості

Існує кілька простих рекомендацій, які допоможуть зберегти перуку у відмінному стані:

  • не мийте виріб під струменем води;
  • не залишайте перуку у воді на 15 хвилин або більше;
  • не розчісуйте перуку, доки вона не висохне;
  • не викручуйте виріб;
  • висушувати виріб з натурального волосся рекомендується на підставці.

Якщо не планується використовувати перуку в найближчий тиждень, то краще відразу відправити його в коробку, в якій виріб був доставлений. Ніколи не надсилайте перуку на тривале зберігання, якщо вона не була добре і ретельно просушена. Виробник DNIPROHAIR пропонує великий асортимент продукції, яка приємно здивує кожного клієнта своєю бездоганною якістю. Для виробництва застосовується найкраще слов'янське волосся, що значно полегшує подальший догляд.